Kas mes?

Krepšinio paramos ir vystymo fondas įkurtas 2012 metais. Fondo steigėjai yra gerai žinomi krepšinio pasaulio atsovai - gerbiamas treneris Vladas Garastas, olimpinis čempionas Modestas Paulauskas, viena tituluočiausių Lietuvos krepšininkių - Angelė Rupšienė.

KPVF vieni pagrindinių tikslų yra - prisidėti prie Lietuvos ir užsienio šalių krepšinio vystymo, teikti finansinę, intelektinę ir materialinę paramą Lietuvos ir užsienio šalių krepšinio organizacijoms bei prisidėti prie Lietuvos bei užsienio šalių krepšinio trenerių, vadybininkų, žaidėjų ir kitų subjektų mokymo, švietimo ir ugdymo.

2018 metų veikla

2018 metais Krepšinio paramos ir vystymo fondas po petraukos (2015-2018 m.) vėl atnaujino savo veikląir pasirašė labai svarbias Paramos vystymo  sutartis su gerai žinomis Lietuvos bei užsienio kompanijomis.

2018 metais Fondas rankomis sukirto su AB Orlen Lietuva bei Turkijos įmone "Sintek".

Mūsų esamų rėmėjų dėka šiuo metu Fondas remia neabejotinai geriausią Lietuvos krepšinio komandą - Kauno "Žalgirį", daugkartinius LKL medalininkus - Panevėžio "Lietkabelį".

Turkų parama kryptingai remia viena geriausių sporto infrastruktūrų turintį klubą periferijoje - Jonavos krepšinio klubą.

Fondas puoselėdamas krepšinį, remia ir mažesnius subjektus, kurie yra inovatyvūs, stiprūs organizacijos viduje ir aišku, krepšinio aikštelėje. Fondas remia Regionų krepšinio lygą, krepšinio mokyklą "Tornado", Kauno moterų krepšinio centrą - komandą "Aistės-LSMU". Fondas taip pat yra prisidėjęs prie 3x3 krepšinio turnyro Kaune - organizatoriai įmonė "Tsar".

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2018 Krepšinio paramos ir vystymo fondas